'Naar een gezonde leefomgeving via meerdere beleidsdomeinen' Netwerk Maak Ruimte voor Gezondheid organiseerde op 22 mei een volgende bijeenkomst. Lees meer over deze ochtend.
‘Dorp in Beweging’ Nieuw praktijkverhaal over het project ‘Dorp in Beweging’ in Zuidoost Drenthe, met als doel om bewoners lichamelijk en mentaal in beweging te krijgen.
Verder kijken dan corona Verbetering van de leefomgeving biedt kansen, ook voor kwetsbare groepen in de samenleving. Dit staat in “Verder kijken dan corona, over de toekomst van gezondheid”, de extra corona inclusieve uitgave van de Volksgezondheid Toekomst Verkenning (VTV)
Veel aandacht voor gezonde leefomgeving Gezondheid staat centraal in MER-nieuws 96 (oktober 2020), met speciale aandacht voor een gezonde leefomgeving.
Presentatie rapport Een gezond Zuid Holland in 2040 Hoe wordt Zuid-Holland in 2040 de gezondste provincie van Nederland? Deze vraag staat centraal in een uitgebreid onderzoek dat de provincie samen met TNO en Posad uitgevoerd heeft.