De voedselomgeving: Mogelijkheden voor interventies en beleid Welke mogelijkheden voor interventies en beleidsmaatregelen bestaan er om de voedselomgeving te verbeteren?
Lees terug: netwerkbijeenkomst 'Ruimte voor gezond én circulair in de leefomgeving' Op 12 april organiseerde Netwerk Maak Ruimte voor Gezondheid een bijeenkomst over een circulaire economie en gezondheid.
Europese 'Check je plek' gelanceerd De eerste interactieve tool die op Europees niveau de effecten van de leefomgeving op de gezondheid visualiseert aan de hand van gedetailleerde kaarten en datasets. Geïnspireerd door Atlas leefomgeving 'Check je plek'.
Actief reizen naar het werk: inzichten in reisgedrag en kansrijke maatregelen In 2022 ging 44 procent van de mensen die op minder dan 7,5 kilometer van hun werk woont, met de auto daarnaar toe.
Symposium De gezonde wijkbewoner 7 maart 2019 Gezondheid is niet langer het exclusieve domein van de zorg of medische wereld.