Programma Gezonde Leefomgeving gaat in mei 2023 van start Goed nieuws, de financiering voor het programma Gezonde Leefomgeving is rond! Het programma gaat lopen van mei 2023 t/m december 2025.
Invloed van de fysieke leefomgeving op gezond gedrag De inrichting van de fysieke leefomgeving heeft invloed op het gedrag. Het RIVM onderzocht welke factoren gezond gedrag stimuleren,
Kenniscafé 23 juni 2022: wonen op hoogbelaste locaties: ambities & weerbarstige praktijk Het netwerk Maak Ruimte voor Gezondheid organiseert op 23 juni een live kenniscafé in Utrecht. Meer weten en je aanmelden?
Netwerkbijeenkomst Doortrappen 12 februari 2019 In Nederland wordt veel gefietst, ook onder ouderen. Fietsen is gezond, betaalbaar, sociaal en draagt bij aan zelfredzaamheid.