Nationaal Masterplan Lopen Op 10 oktober hebben zestig partijen het Nationaal Masterplan Lopen gelanceerd. Lees snel verder.
Beweegroutes Amersfoort Beweegroutes in Amersfoort om lopen en wandelen te stimuleren. Hoe? Lees het in dit praktijkverhaal.
Webinar: Indicatoren voor een gezonde Leefomgeving Het RIVM en TNO hebben op 10 oktober samen een webinar gegeven over de indicatoren voor een Gezonde Leefomgeving.
Atlas conferentie 2024: De Wereld van Generatie Alpha Op donderdag 12 september van 09:15 - 17:00 vind de Atlasconferentie plaats in Arnhem. Meld je nu aan!
12 april 2023 - Bijeenkomst 'Ruimte voor gezond én circulair in de leefomgeving' Nederland wil volledig circulair zijn in 2050. Deze ambitie heeft invloed op de gebiedsontwikkeling. Maar hoe? En wat betekent dit voor de inrichting van een gezonde en groene leefomgeving?
Advies Schone Lucht Akkoord: bescherming hooggevoelige groepen Gemeenten die meedoen aan het Schone Lucht Akkoord moeten dit jaar aan de slag met lokaal beleid voor gevoelige functies. Daarin kunnen ze minimale adviesafstanden tot bronnen vastleggen.